Ege’nin Binbir Tadı

Ege mutfağının renkleri mönümüzde Golden Key Hisarönü mutfağı, bölgenin doğal ortamında yetişen otlar, sebzeler ve meyvelerle coşku ve lezzet kazanmaktadır.Bölgenin yetiştiricilerinden ve kendi bahçelerimizden mutfağımıza gelen taptaze domatesler, biberler, salatalıklar, ev yapımı yöresel reçeller, köy yumurtalarından hazırladığımız omletler ve fırınımızdan yeni çıkan taptaze ekmek ve poğaçalar ile açık büfe kahvaltımızda güne keyif, lezzet ve sağlıkla dolu bir başlangıç yapabilirsiniz.

Ege Bölgesinin sağlıklı ve leziz zeytinyağlıları, nefis sebzeli yöresel çorbalar, bölgedeki tarlalardan doğrudan mutfağımıza gelen yeşilliklerle hazırladığımız salatalar, leziz et ve tavuk yemekleri, taptaze meyve ve tatlı çeşitlerimizle açık büfemiz her akşam hizmetinizdedir.

Deniz kenarında Akdeniz ve Türk mutfağının sağlıklı ve leziz tatlarını sunduğumuz eşliğinde À la carte restoranımızla hizmetinizdeyiz. Ayrıca, birbirinden lezzetli kekler, börekler, poğaçalar ve kurabiyeler eşliğinde 5 çaylarının tadını da havuz başında çıkarabilirsiniz.

YEME-İÇME-1
YEME-İÇME-2
YEME-İÇME-3

Renkli lezzet dolu sofralar...

Ege mutfağına özgü lezzet dolu yemekleri yerel ortamdan sofranıza taşıyoruz….