Denizin dağlar ile birleştiği nokta..

Golden Key Hisarönü, Güney Egenin en güzel koylarından biri olan Hisarönü’nde, taş ev mimarisinden esinlenerek tasarlanarak, doğaya ve çevreye uyumlu bir şekilde düzenlenmiş bir aile otelidir. Okaliptüs ağaçları ve çiçeklerle çevrelenmiş yaşam alanı, benzersiz kırmızı kumlu plajı, mavinin her renge dönüştüğü Marmaris’in eşsiz denizinin dağlar ile birleştiği eşsiz bir manzaraya sahip olan Golden Key Hisarönü, ailenizin her bireyi için eğlence, deneyim ve keyif vaad ediyor.

Her sabah dağlar boyunca uzanan çam ormanının yansımasının denizin mavisi ile birleştiği kızıl kumlu plajda doğanın sessizliğini hissederek yüzerken, gün batımında ışıkların denizin üzerinde yarattığı renk armonisini seyretmeye doyamayacaksınız.

Mükemmel detaylara sahip bir aile oteli olarak hizmet veren Golden Key Hisarönü’nde, hem yetişkinler hem de çocukların enerjik doğayla iç içe bir tatilgeçirmesi için gerekli tüm servisler vardır. Özel plajın yanı sıra çocuklar için ayrı olmak üzere iki havuza sahip olan otelde, bir çok doğa sporunu yapma imkanı da sunulmaktadır. Ayrıca bulunduğu konum itibariyle, bölgenin çok yakın mesafedeki tarihi ve doğal güzelliklerini, muhteşem koylarını keşfetme imkanı da bulunmaktadır.

Doğanın Renklerini Buluşturan

Hisarönü'nden Kareler

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Çam ormanlarının rengini alan büyüleyici denizin tadını çıkarın...

Hisarönü’nün doğası gereği özel bir denize sahiptir. Dinginlik veren eşsiz deniz suyunun çam
ormanlarından kaynaklanan eşsiz mavi-yeşil bir rengi vardır.