Lorem Ipsum

Doğa Yürüyüşü
Muğla’nın el değmemiş doğasında daha önce keşfedilmemiş rotalarda yürümek, toprak ve doğa kokusunu içinize çekmek size zindelik ve güç kazandıracak. Türkiye’nin en uzun yürüyüş rotası olan Karia Yolu üzerinde düzenlediğimiz günü birlik hiking ve trekking turlarında spor yaparken doğayla ve tarihle baş başa kalacak, unutulmaz bir deneyim yaşayacaksınız.

Dağ Bisikleti
Türkiye’nin en uzun yürüyüş rotası Karia Yolu’nda pedal çevirmeye hazır mısınız? Muğla’nın el değmemiş doğasında, orman ve köy yollarında, Datça yarımadasının el değmemiş koylarında kendi sınırlarınızı çizebileceğiniz heyecan dolu bisiklet turlarını kaçırmayın! Zorluk derecesine göre size uygun 3 parkurdan birine katılabilir ya da gün batımı konseptli aktivitelerimize dahil olabilirsiniz.

Su Sporları
Golden Key Bördübet su sporları meraklılarına muhteşem doğası içinde sayısız seçenek sunuyor. Uzman spor eğitmenlerimiz ve rehberlerimiz eşliğinde Sea Kayak, Kano, Stand Up Paddle (Kürek Sörfü), Wind Surf gibi su sporlarıyla tatilinizi renklendirebilirsiniz.

Tenis
Tenis kortunda açık havada spor yapmanın keyfini sürebilirsiniz.

Özel anlarınızda yanınızdayız..

Doğanın büyüleyici atmosferi ve kişiye özel Golden Key servisi ile özel anlarınızı unutulmaz kılıyoruz…